Półkolonie w CDT

Uczniowie i uczennice Półkolonie w CDT 2020-07-31 08:00-17:30

Od 29 czerwca zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na półkolonie do Centralnego Domu Technologii. 

Link do wydarzenia: Centralny Dom Technologii

Każdy turnus będzie wspaniałą okazją do poznania nowych technologii oraz kształtowania kompetencji przyszłości, takich jak kreatywność, współpraca czy inteligencja emocjonalna.  

Organizacja półkolonii odbywa się z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju i jest zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa opracowanymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).  

Dzieci pozostają pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych wychowawców, którzy na co dzień pracują jako edukatorzy i edukatorki w Centralnym Domu Technologii.

Tym z Państwa, którzy kontynuują pracę zdalną i nie zdecydują się na półkolonie stacjonarne, proponujemy zajęcia edukacyjne i animacje online. Nasi edukatorzy i edukatorki poprowadzą warsztaty technologiczne i kreatywne oraz aktywności ruchowe, obserwując Państwa pociechy za pośrednictwem kamerki internetowej. 

Informacje organizacyjne

Jeden turnus półkolonii to 5 dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:30 (zajęcia programowe w godz. 9:00-16:30). W grupie będzie maksymalnie 10 dzieci, 1 wychowawca, 1 wychowawca wspierający (głównie podczas wyjść poza CDT ) i kierownik wypoczynku.

Pełny koszt udziału 1 dziecka w półkoloniach to 890 złotych (1 turnus). Przy wykupie dwóch turnusów przysługuje zniżka w kwocie 50 złotych.

Zgłoszenia do udziału w półkoloniach może dokonać rodzic lub prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (karty kwalifikacyjnej).

O Centralnym Domu Technologii

Centralny Dom Technologii to przestrzeń edukacji technologicznej, oferująca interdyscyplinarne zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. W CDT prezentowane są cykliczne wystawy tematyczne dotyczące najnowszych technologii z Polski i ze świata. Jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne centrum biznesowo-konferencyjne w sercu stolicy to kluczowe miejsce w kraju do prezentacji przełomowych rozwiązań. Centralny Dom Technologii gości także społeczność skupiającą entuzjastów nowych technologii, technologicznych wizjonerów, liderów i aktywistów. Inicjatorem Centralnego Domu Technologii jest Polski Fundusz Rozwoju.

Projekt realizowany jest przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie operacyjnym z polską spółką technologiczną Daftcode oraz konsorcjum merytorycznym, w skład którego wchodzą: startup edukacyjno-technologiczny Skriware, szkoła programowania Kids Code Fun oraz Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog.

Partnerami Strategicznymi Centralnego Domu Technologii są: Bank Pekao S.A., Comarch S.A., Żabka oraz Chmura Krajowa. Partnerem ścieżki edukacyjnej “Technologia” jest firma Allegro.

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl