Etui na telefon lub tablet - warsztat on-line

Uczniowie i uczennice Etui na telefon lub tablet - warsztat on-line 2020-06-24 17:00-20:00

Zapraszamy na warsztaty on-line podczas których poznasz podstawy obsługi programu do modelowania i z jego pomocą zaprojektujesz etui na swój telefon lub tablet.

Link do wydarzenia: Stowarzyszenie FabLab Gdańsk, FabLab Gdańsk powered by Orange

Zaprojektuj i stwórz etui na telefon komórkowy lub tablet. Zapraszamy na warsztaty on-line podczas których poznasz podstawy obsługi programu do modelowania i z jego pomocą zaprojektujesz etui na swój telefon lub tablet. Projekty uczestników zostaną następnie wycięte na ploterze laserowym (materiał filc) i dostarczone do wskazanego podczas rejestracji paczkomatu, aby w drugiej części warsztatów zszyć je i ozdobić.

Wymagane jest posiadanie linijki lub miary krawieckiej.

Warsztat on-line jest dwudniowy, odbywa się w środę 24 czerwca br. i we wtorek 30 czerwca br. w godzinach 17:00-20:00. Na podany przy rejestracji adres email dzień przed warsztatami zostanie przesłany link do szkolenia. Prosimy dodać adresy mail@evenea.pl i zaproszenie@evenea.pl do zaufanych odbiorców lub sprawdzać foldery spam/oferty/kosz.

W formularzu rejestracyjnym trzeba podać oznaczenie i adres paczkomatu wyłącznie na terenie Polski (np. GDA58N ul. Pod Zrębem 7 80-821 Gdańsk). Listę paczkomatów można znaleźć na stronie https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
Wiek uczestników: 13+ lat
Czas trwania: 6h (2x3h)

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Fablab Gdańsk we współpracy z Fundacją Orange.

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl