Kary i nagrody - tak czy nie? - wykład dla rodziców małych dzieci

Rodzice Kary i nagrody - tak czy nie? - wykład dla rodziców małych dzieci 2020-07-23 10:00-11:00

Klub Mam na Ursynowie serdecznie zaprasza na spotkania dla rodziców w lipcu.

Link do wydarzenia: Klub Mam na Ursynowie

Będzie tydzień o komunikacji (w sierpniu będzie o emocjach), wykłady (w trakcie wakacji powtarzamy dotychczasowe tematy, nowe będą od września) i warsztaty o krytyku wewnętrznym.

Wszystkie spotkania odbędą się on-line za pomocą aplikacji AnyMeeting. Szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań otrzymają zapisane osoby.

Wykłady:

16 lipca 2020 w godzinach 10:00 – 11:30 – O dorosłej złości – przyjrzymy się dorosłej, rodzicielskiej złości, temu jak możemy sobie z nią radzić, jak wspierać siebie w trudnych emocjonalnie momentach w relacji z dzieckiem.

23 lipca 2020 w godzinach 10:00 – 11:30 – Kary i nagrody – tak czy nie? Opowiemy o karach, nagrodach, związanych z nimi wątpliwościach, o tym jak ich stosowanie wpływa na motywację dziecka do działania i jego postrzeganie siebie.

30 lipca 2020 w godzinach 10:00 – 11:30 – Bunt małego dziecka – czyli kilka słów o tzw buncie dwulatka. Skąd się bierze, czy rzeczywiście jest buntem, jak wspierać dziecko i siebie w tym niełatwym często dla rodziców czasie.

Spotkania prowadzi Joanna Dryk, pedagog, psychoterapeuta, od 6 lat związana z Klubem Mam na Ursynowie, w którym prowadzi warsztaty, grupy wsparcia i konsultacje.

Udział jest nieodpłatny dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.
Oferta skierowana jest do mieszkańców m.st. Warszawy.

Na warsztaty i wykłady można zapisać wypełniając ankietę (prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na potwierdzenie zapisu) >> link

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl