Warsztaty zielarskie online

Dorośli Warsztaty zielarskie online 2020-07-15 11:30-12:00

z Pijalnią ziół Dary Natury.

Link do wydarzenia: Pokój na lato

Pokojowicze i Pokojowiczki! Tym razem zajmiemy się zielarstwem!

🌿#zostańwPokojuWraz z Pijalnia Ziół Dary Natury stworzyliśmy dla Was dwa pachnące i smakujące latem warsztaty dotyczące ziół i roślin oraz tego, jak nasze babcie radziły sobie niegdyś z brakami produktów. Pijalnia Ziół Dary Natury to miejsce stworzone z miłości do natury, z czym bardzo się utożsamiamy. Z ogromną przyjemnością przedstawimy Wam efekty naszej pracy!

🔸 15.07 – Zanim pojawiła się herbata i kawa – Jakimi napojami delektowali się nasi dziadkowie? Sprowadzenie do Polski herbaty i kawy przyćmiło polską tradycję picia ziołowych naparów oraz, dużo zdrowszych od klasycznej kawy, kaw ziołowo – zbożowych. Niegdyś ziołowe napary były stałym elementem diety mieszkańców ziem polskich, tym bardziej, gdy podczas historycznych zawirowań trudno było o podstawowe nawet produkty spożywcze. Niewielu z nas dzisiaj wie, że cała masa wspaniałych, zdrowych i smacznych surowców do sporządzenia aromatycznych ziołowych napojów dostępna jest na wyciągnięcie ręki.
W trakcie warsztatów dowiecie się, z jakich ziół możecie przygotować domowe napary. Poznacie też zdrową alternatywę dla kawy.

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl