Warsztaty zielarskie online z Pijalnią ziół Dary Natury

Dla całej rodziny Warsztaty zielarskie online z Pijalnią ziół Dary Natury 2020-07-22 11:30-12:30

Pokojowicze i Pokojowiczki! Tym razem zajmiemy się zielarstwem! 🌿

Link do wydarzenia: Pokój na lato#zostańwPokoju

Wraz z Pijalnia Ziół Dary Natury stworzyliśmy dla Was dwa pachnące i smakujące latem warsztaty dotyczące ziół i roślin oraz tego, jak nasze babcie radziły sobie niegdyś z brakami produktów. Pijalnia Ziół Dary Natury to miejsce stworzone z miłości do natury, z czym bardzo się utożsamiamy. Z ogromną przyjemnością przedstawimy Wam efekty naszej pracy!

🔸 22.07 – Dzikie zioła jadalne – Pyszny i zdrowy posiłek z produktów, które daje nam natura.

Niegdyś po zieleninę do sałatki chadzano na łąkę. Kolorowe kwiaty, liście i trawy teraz stanowią dla nas jedynie ozdobę, a tymczasem bez większego trudu można przygotować z nich pyszny, zdrowy posiłek. Co ważne obecnie, bez wizyty w sklepie i stania w długiej kolejce. Bardzo istotną korzyścią płynącą z wykorzystania dzikich roślin w naszej diecie jest ich nieoceniony wpływ na budowanie odporności naszego organizmu.
Czy wiecie, jak przygotować ziołowe pesto? W trakcie warsztatów dowiecie się z jakich ziół i roślin korzystać w domowej kuchni, kiedy je zbierać! Prowadząca, Wioletta Tarasek pokaże, jak z kwiatów i traw przygotować pyszny, zdrowy posiłek oraz jak rozpoznawać wartościowe dla naszego organizmu rośliny.

🌱 🌱 🌱
Premiera filmów warsztatowych na naszym Facebooku w środy o 12:00 >> link

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl