Kto, gdzie i co tu robi?! Warsztaty online dla dzieci

Dla całej rodziny Kto, gdzie i co tu robi?! Warsztaty online dla dzieci 2020-07-22 12:00-13:00

Wakacyjna Pracownia Zachęty

Link do wydarzenia: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki

W lipcu kontynuujemy warsztaty dla dzieci przez aplikację Zoom. W każdą środę o godz. 12 edukatorki i edukatorzy Zachęty będą opowiadać o sztuce i artystach współczesnych. Dzieła sztuki staną się inspiracją do własnych eksperymentów artystycznych. W warsztatach można wziąć udział z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie!

prowadzenie: Marcin Matuszewski
forma warsztatów: warsztaty przez program Zoom. Zapisane osoby otrzymają link do połączenia. Wystarczy danego dnia kliknąć w link, nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.
info: Warsztaty przygotowane z myślą o dzieciach od 4 do 7 roku życia. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i cała rodzina. 
czas trwania zajęć: ok. 60 min
zapisy: przez formularz zgłoszeniowy
informacja: informacja@zacheta.art.pl 22 556 96 51 lub kom. 576 938 347

Obrazy Edwarda Dwurnika bardzo często przedstawiają sceny, w których bierze udział bardzo dużo osób i przeróżnych elementów otoczenia, jak choćby budynki, zwierzęta, rośliny. Jest na nich gęsto, trudno czasami na pierwszy rzut oka stwierdzić, co tam się dzieje! Wspólnie obejrzymy kilka wybranych obrazów, zastanowimy się, co przedstawiają, a następnie stworzymy swoje światy, które nie będą stworzone raz na zawsze, a będzie można je zmieniać zależnie od naszej chęci!

materiały: kartki, nożyczki, do wyboru: kredki, flamastry, farby, długopisy

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl