Druciana dekonstrukcja. Warsztaty online dla dzieci

Dla całej rodziny Druciana dekonstrukcja. Warsztaty online dla dzieci 2020-07-29 12:00-13:00

Wakacyjna Pracownia Zachęty

Link do wydarzenia: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki

W lipcu kontynuujemy warsztaty dla dzieci przez aplikację Zoom. W każdą środę o godz. 12 edukatorki i edukatorzy Zachęty będą opowiadać o sztuce i artystach współczesnych. Dzieła sztuki staną się inspiracją do własnych eksperymentów artystycznych. W warsztatach można wziąć udział z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie!

prowadzenie: Zuzanna Zasacka
forma warsztatów: warsztaty przez program Zoom. Zapisane osoby otrzymają link do połączenia. Wystarczy danego dnia kliknąć w link, nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.
info: Warsztaty przygotowane z myślą o dzieciach od 4 do 7 roku życia. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i cała rodzina. 
czas trwania zajęć: ok. 60 min
zapisy: przez formularz zgłoszeniowy
informacja: informacja@zacheta.art.pl 22 556 96 51 lub kom. 576 938 347

Monika Sosonowska w swoich monumentalnych pracach przetwarza elementy modernistycznej architektury. To na przykład schody, które straciły swoją funkcję lub krata, która niczego nie chroni. Na warsztatach stworzymy własne abstrakcyjne rzeźby z drutów. Dokonamy eksperymentu: czy jesteśmy w stanie “zniszczyć” pierwszy etap naszej pracy, zgiąć go tak by powstało coś jeszcze ciekawszego?

materiały: drucik, który można wyginać palcami; dobre nożyczki

Chcesz dodać wydarzenie?

Jeśli chcesz dodaj wydarzenie, wypełnij formularz klikając przycisk:

Wypełnij formularz

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu na:

edu@cdt.pl